Otázky a odpovědi

Není zde odpověď na vaši otázku? Zeptejte se online na chatu.

Ano všechny naše sedací vaky se dají doplňovat. Sedací vaky mají dvojí jištění prvním je klasický pevný zip a pro ještě větší bezpečnost je tento zip překrytý suchým zipem.

Na veškeré naše produkty je jednotná cena za přepravu a to 150 Kč za 1 ks pokud není uvedeno jinak. (např. akce Poštovné zdarma na vše)

Sedací vaky odesíláme přes přepravní společnost DPD a Českou poštu.

Dodací lhůta je obvykle 5-10 pracovních dnů pokud není u sedacího vaku uvedeno jinak.

Platbu kartou aktuálně nepodporujeme. Můžete si vybrat platbu na účet nebo platbu při předání (dobírka).

Když se podíváme na oba názvy tak mají něco společného a tím je EPS. Jedná se o zkratku expandovaného polystyrenu. Základní surovinou pro výrobu EPS je zpěňovatelný polystyren, ten vzniká suspenzní polymerací styrenu. Tzn. pokud se jedná o EPS kuličky tak mluvíme o čistých kuličkách bez další úpravy. Představte si „Antiperle“ a tak nějak to vypadá. Prostě čisté kuličky různých velikostí.

Tyto kuličky se dále zpracovávají. Vyrábí se z nich další výrobky. Pokud je daný výrobek poškozen tak se recykluje (výrobek se rozdrtí) a pak mluvíme o EPS granulátu.

EPS granulát jsou nepravidelné kuličky polystyrenu s částmi rozdrcených kuliček.

Pro obě výplně máme atest o zdravotní nezávadnosti.

Protože EPS kuličky jsou čistým materiálem určeným pro další zpracování. EPS kuličky se napařují a lisují se z nich výrobky. EPS granulát je recyklát poškozených výrobků.

Používáním sedacího vaku dochází k pozvolné kompresi polystyrenové náplně, která je přirozeným jevem a sesednutí výplně nelze reklamovat.

Všechny sedací vaky v naší nabídce mají otvor pro doplňování náplně, kterou si můžete zakoupit zde.
Doplňování se provádí obvykle po ½ roce od zakoupení sedacího vaku.
Děkujeme za sdílení