Velkoobchod

[vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=”” css_id=”” full_content=””][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Jak začít s dropshippingem?

Co nabízíme?

Nabízíme partnerství nás jako výrobce sedacích vaků a vás jakožto prodejce sedacích vaků. Dostanete od nás maximální podporu v oblasti vytvoření internetového obchodu, rady jak a kde propagovat váš internetový obchod a v neposlední řadě vám poskytneme nabídku kvalitních českých produktů, které nemusíte nakupovat, skladovat a starat se o expedici.

Konzultace zdarma

Pokud máte jakýkoliv dotaz, pošlete telefonní číslo a zavoláme vám zpět. Náš telefon je 737 838 745, stačí prozvonit, napsat SMS nebo zavolat. Jsme tu pro vás.

Jak to funguje?

Naše nabídka je o hledání plnohodnotných partnerů v oblasti prodeje sedacích vaků. Proto se zaměříme na dropshipping (přeposílání objednávek). Vy budete provozovat internetový obchod a v okamžiku přijetí objednávky na sedací vak nám ji přepošlete a o víc se nemusíte starat. Náš tým dál vše zařídí. Vy jen dostanete zpětnou zprávu, že objednávka byla expedována. Následně každý měsíc provedeme vyúčtování a vyplacení provize.

Dropshipping nebo přeposílání objednávek?

První varianta je o plnohodnotném dropshippingu.
Sedací vaky se odesílají pod vaší hlavičkou. Zákazník platí za zboží vám. Na váš internetový obchod dojde objednávka (platba na účet nebo dobírku). Vy vyplníte podací lístek (česká pošta nebo DPD) a s podacím archem nám vše pošlete v PDF. U nás proběhne odeslání s vaším štítkem a pošleme vám informaci, že zboží bylo odesláno.

Na vás je mít zajištěnou službu s českou poštou nebo DPD a při zadávání dat do jejich aplikace budete mít nastavenou podací poštu 78901  –  Zábřeh nebo sběrné místo, Havlíčkova 29J, Zábřeh pro DPD.

Cena za poštovné je 150Kč za 1 kus sedacího vaku!

V prvním týdnu následujícího měsíce vám vystavíme fakturu se splatností 10 dnů za odeslané sedací vaky. Ve smlouvě budete mít uvedenou částku, za kterou vám sedací vak prodáme. Za jakou cenu si sedací vak prodáte vy, je na vás.

Druhou variantou je klasické přeposílání objednávek.
Vám přijde objednávka, vy nám ji přepošlete na mail a o víc se nestaráte. U nás vše ostatní zařídíme. Na konci měsíce nám zašlete fakturu na smluvenou provizi z prodeje.

U obou variant platí, že názvy produktů musíte mít stejné, jako jsou na našem internetovém obchodu. Popisky produktů jsou na vás.

Jak začít?

Musíte chtít prodávat sedací vaky. To je základ. Se vším ostatním vám pomůžeme. Není to o tom si říct, tak to zkusím a uvidím. Buď to chcete, nebo to nechcete.

Co budete potřebovat?

Opět jsou dvě varianty

  1. Již máte internetový obchod a jen chcete rozšířit sortiment. V tomto případě můžete začít hned plnit nové produkty a začít je prodávat.
  2. Nemáte nic. Začínáte od nuly.

Pokud jde o druhou variantu, tak budete potřebovat:

  1. Živnostenské oprávnění
  2. Doménu (název, jak se bude váš internetový obchod jmenovat, náš se jmenuje superpytel.cz)
  3. Webhosting (prostor na počítači připojeném k rychlému internetu, na kterém bude umístěn váš internetový obchod)
  4. Skript pro internetový obchod – můžeme dodat naplněný internetový obchod.
  5. Produkty – dodáme vám názvy produktů, specifikace produktů, minimální prodejní ceny a fotografie produktů, na vás bude vymyslet popisky.
  6. Registraci na uoou.cz (úřad pro ochranu osobních údajů)

Proč jít do toho s námi?

Náš začátek byl stejný, jako je ten váš. Byla chuť prodávat sedací vaky bez nutnosti investovat statisíce do výroby, skladů a marketingu. Náš první internetový shop se sedacími vaky byl spuštěn 3. srpna 2014. To je pro nás den D.

Nová doména, nový trh a začínáme od NULY, ale jdeme do toho naplno. Ano, máme konkurenční výhodu v tom, že se ve výrobě internetových obchodů a marketingu pohybujeme již mnoho let a spustit takovýto internetový obchod nám zabralo asi 14 dnů.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=”” css_id=”” full_content=””][vc_column width=”1/1″][vc_empty_space height=”32px”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=”” css_id=”” full_content=””][vc_column width=”1/1″][vc_message color=”info” message_box_style=”standard” style=”rounded” message_box_color=”info” icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fa fa-info-circle” icon_openiconic=”vc-oi vc-oi-dial” icon_typicons=”typcn typcn-adjust-brightness” icon_entypo=”entypo-icon entypo-icon-note” icon_linecons=”vc_li vc_li-heart” icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-alert”]

5. 11. 2014 ZASTAVUJEME PRODEJ!
Po 4 měsících byl zastavený prodej nebo přesněji příjem objednávek s garancí dodání do Vánoc.

[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=”” css_id=”” full_content=””][vc_column width=”1/1″][vc_empty_space height=”32px”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=”” css_id=”” full_content=””][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Za tyto čtyři měsíce náš první internetový obchod  se sedacími vaky dokázal vygenerovat obrat přes 1,2 milionu korun bez jediné investice do výroby a skladů. Do samotné propagace se investovalo pouhých 12 000 Kč a tato investice byla rozložena mezi srovnávače Google nákupy, Zbozi.cz, Heureka.cz a propagaci na Facebooku. Vše ostatní byla naše chuť prodávat.

Dnes již máme rozjetou vlastní výrobu a jsme připraveni náš obchodní model posunout o další level výš.

Proto neváhejte ani minutu. Pokud chcete kvalitního partnera pro váš nový byznys, tak nám dejte vědět. Jsme připraveni vám pomoci.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=”” css_id=”” full_content=””][vc_column width=”1/1″][vc_empty_space height=”32px”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=”” css_id=”” full_content=””][vc_column width=”1/1″][vc_cta h2=”Chcete prodávat sedací vaky?” h2_google_fonts=”font_family:Abril%20Fatface%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” h4_google_fonts=”font_family:Abril%20Fatface%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” txt_align=”left” shape=”rounded” style=”classic” color=”classic” btn_title=”Text on the button” btn_style=”modern” btn_shape=”rounded” btn_color=”grey” btn_size=”md” btn_align=”inline” btn_i_align=”left” btn_i_type=”fontawesome” btn_i_icon_fontawesome=”fa fa-adjust” btn_i_icon_openiconic=”vc-oi vc-oi-dial” btn_i_icon_typicons=”typcn typcn-adjust-brightness” btn_i_icon_entypo=”entypo-icon entypo-icon-note” btn_i_icon_linecons=”vc_li vc_li-heart” i_type=”fontawesome” i_icon_fontawesome=”fa fa-adjust” i_icon_openiconic=”vc-oi vc-oi-dial” i_icon_typicons=”typcn typcn-adjust-brightness” i_icon_entypo=”entypo-icon entypo-icon-note” i_icon_linecons=”vc_li vc_li-heart” i_color=”blue” i_background_color=”grey” i_size=”md” use_custom_fonts_h2=”” use_custom_fonts_h4=”” btn_button_block=”” btn_add_icon=”” btn_i_icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-alert” i_on_border=””]Kontaktujte nás. Jsme tu jen a jen pro vás.[/vc_cta][/vc_column][/vc_row]